دستگاه بازی آرکید

دستگاه بازی آرکید

تفریحی کلاسیک برای همه دوران

آرکید

برای انتخاب بهترین کنسول بازی‌های آرکید با ما تماس بگیرید

بازی‌های آرکیدی نوعی از تفریحات ماشینی هستند که به طور معمول با سکه یا بلیت کار می‌کنند و در اماکن عمومی مانند رستوران، کافه‌ها، کلاب‌ها و شهربازی‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. مخاطبان این دسته از بازی‌ها کودکان هستند اما به دلیل جذابیت و نوستالژیک بودن بسیاری از بازی‌های آرکید، تمایل به استفاده از این بازی‌ها در بزرگسالان نیز وجود دارد. مدت زمان انجام بازی های آرکید معمولاً بین یک تا پنج دقیقه است. این بازی ها به دو دسته بازی های شانسی و بازی های مهارتی تقسیم می گردند و غالباً به همراه یک جایزه برای فرد برنده ارائه می‌شوند.

دستگاه بازی آرکید

تاریخچه آرکید

دستگاه بازی آرکید

تاریخچه آرکید

اختراع نخستین بازی‌های آرکید با دستگاه‌های مکانیکی بود که در قرن نوزدهم میلادی برای نخستین بار ساخته و. به بازار عرضه شد. به دلیل استقبال عمومی از این بازی‌ها، تجهیزات آرکید به سرعت گسترش. یافت و بازی‌های متنوعی بر این ساز و کار طراحی و ساخته شد. سپس در قرن بیستم. در کشور انگلستان و با سرمایه‌گذاری کمپانی اتوماتیک اسپورت به اوج شکوفایی خود رسید و از آن‌جا محبوبیتی. جهانی پیدا کرد. با پیشرفت تکنولوژی، در اواخر قرن بیستم روند الکترونیکی شدن بازی‌های آرکید آغاز شد. و امروزه بسیاری از انواع این بازی‌ها به صورت الکترومکانیکی عرضه می‌شوند. در حال حاضر کشور چین بزرگترین. سازنده تجهیزات بازی‌های آرکیدی در جهان محسوب می‌گردد. دستگاه بازی آرکید .

ضرورت استفاده از آرکید در مجموعه‌های تفریحی

مراکز تفریحی بزرگسالان میزبان گروه‌های خانوادگی بسیاری است. در این میان اغلب خانواده‌ها به همراه فرزندان و. کودکان خود به این‌گونه اماکن مراجعه می‌نمایند. برای این خانواده‌ها همواره دغدغه سرگرمی و بازی کودکان نیز وجود دارد.. بنابراین وجود بازی‌های آرکید در مجموعه‌های تفریحی تضمین‌کننده سرگرمی کودکان و رضایت خانواده‌ها از حضور و گذران وقت خود. در این اماکن خواهد بود. به علاوه این‌که به دلیل جذابیت فوق‌العاده این بازی‌ها، بزرگسالان نیز. همواره از مخاطبان اصلی بازی‌های آرکیدی محسوب می‌شوند.

دستگاه بازی آرکید .

بازی‌های آرکید به دلیل ماهیت خود فضای کمی را اشغال می‌نماید و مدت زمان اجرای کوتاهی هم دارد.. این ویژگی‌ها باعث می‌شود که قابلیت بسیاری به منظور تبدیل شدن به گیشه‌ای مکمل و جذاب برای مجموعه‌های. تفریحی داشته باشد که می‌تواند هدف تعداد زیادی از مشتریان محسوب شود. بنابراین استفاده از بازی‌های آرکیدی در. این اماکن مخاطبان گوناگونی با سلایق مختلف را جذب نموده. و باعث رونق بیشتر سایر گیشه‌های مجموعه‌ها نیز می‌شود. دستگاه بازی آرکید .

دستگاه بازی آرکید
دستگاه بازی آرکید

مزایای همکاری با ویرا پارک

همکاری ویرا پارک با تولیدکنندگان و وارد کنندگان اصلی تجهیزات آرکید در کشور تضمین کننده قیمت تمام شده. مناسب و تهیه تجهیزات به روز و با کیفیت برای سرمایه‌گذاران است. دسترسی کارشناسان ما به بانک. اطلاعاتی وسیعی از تجهیزات آرکید موجود در بازار ایران این امکان را به مشتریان ما می‌دهد تا با. آسودگی خاطر به تهیه مجموعه بازی مورد نیاز خود اقدام نمایند. تعداد دستگاه‌های مورد نیاز و متراژ فضای. لازم جهت جانمایی این محصولات در مجموعه تفریحی، نکته‌ای کلیدی است که بسیاری از مجموعه داران اغلب. در محاسبه درست این پارامترها دچار مشکل شده و در نتیجه تناسب دقیقی بین حجم سرمایه‌گذاریِ انجام شده. و درآمد برقرار نخواهد شد. مشاوران ویرا پارک در ارائه اطلاعات لازم پیرامون موضوع. یاد شده در کنار سرمایه‌گذاران محترم خواهند بود.

استادنداردهای لازم جهت جانمایی و نصب دستگاه‌های آرکید در فضای اختصاص داده شده به گونه‌ای مد نظر قرار. خواهد گرفت که در مراحل اخذ استاندارد و مجوزهای لازم و نیز بهره‌برداری بهینه از مجموعه خللی ایجاد. نگردد. به علاوه هماهنگی فضای مذکور با تم پارک کلی مجموعه از دیگر موضوعاتی است. که با همکاری با کارشناسان ویرا پارک از آن برخوردار خواهید شد.

خدمات دیجیتال مارکتینگ

سرمایه‌گذاران و شرکای تجاری ویرا پارک می‌توانند از خدمات بازاریابی دیجیتال از قبیل راه اندازی صفحات کاری در شبکه‌های اجتماعی به علاوه طراحی، تولید محتوا و سئوی وب‌سایت اختصاصی مجموعه خود برخوردار شوند. خدمات ارائه شده پیرامون وب سایت شامل انتخاب دامنه مناسب، طراحی زیبا و ریسپانسیو سایت با امنیت بالا، راه اندازی سیستم رزرواسیون و هرگونه سیستم خدمات رسانی آنلاین به همراه پشتیبانی ۲۴ ساعته است. پشتیبانی ویرا پارک از مشتریان خود محدود به موارد ذکر شده نبوده و در صورت تمایل سرمایه‌گذار پس از بهره‌برداری، پکیج‌های مدیریتی و تبلیغاتی جامع و متناسب با مجموعه احداث شده قابل ارائه می‌باشد.

دستگاه بازی آرکید

اتاق فرار اسکیپ روم تفریح در تهران لوکیشن خوب برای تفریح در کرج
تماس با ما
اطلاعات خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند:
[Form id=”6″]
تماس با ما
تماس با ما
اتاق فرار اسکیپ روم تفریح در تهران لوکیشن خوب برای تفریح در کرج
اتاق های فرار ویرا پارک
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
error: