اتاق فرار غرب تهران

اتاق فرار غرب تهران

اتاق فرار غرب تهران

اگر اهل تفریحات پر هیجان و خاص هستید، اگر دوست دارید برای بازی کردن به جای زل زدن به صفحه گوشی، خودتان مستقیماً به درون بازی قدم بگذارید، و در نهایت اگر به دنبال چند سناریوی جذاب اتاق فرار در محدوده غرب تهران هستید، ما اسکیپ روم های ویراپارک در مجتمع معین مال را به شما پیشنهاد می کنیم. اما چرا؟

اتاق فرار های زیادی در تهران قرار دارند. برخی از آن ها اسکیپ روم غرب تهران هستند،. اما هر اتاق فراری نمی تواند آن قدر جذاب باشد که بازیکنان را حیرت زده کند. جذابیت و. هیجان اسکیپ روم به چندین عامل بستگی دارد که در ادامه به معرفی آن ها خواهیم پرداخت.

ژانر اتاق فرار

در وهله اول باید ببینید که شما از چه نوع سناریویی بیش تر لذت می برید.. سناریوهای اسکیپ روم ها مثل فیلم های سینمایی انواع گوناگونی دارند که برخی از آن ها عبارتند از:. اسکیپ روم ترسناک و رازآلود، اتاق فرار مهیج و اکشن، اتاق فرار معمایی و جنایی، ماجراجویی و تاریخی و…

هر کدام از این ژانرها طرفداران خود را دارند اما نکته مهم این جاست که برای لذت بردن. از این سناریوها در اتاق فرار غرب تهران می توانید در ویرا پارک مهمان ما باشید زیرا. مجموعه اسکیپ روم های ویرا پارک تمامی ژانرهای گفته شده را در بر دارد. برای علاقه مندان. به ژانر جنایی و معمایی اتاق فرار مرد هلندی، برای دوست داران ماجراجویی های تاریخی اسکیپ روم مصر،. برای آن هایی که به داستان های هیجان انگیز و اکشن علاقه دارند اتاق فرار جوکر و. برای طرفداران ماجراهای ترسناک و راز آلود اسکیپ روم کما را به همراه تخفیف های همیشگی آماده کرده ایم.

سناریوی اتاق فرار

هر اسکیپ روم یک داستان و ماجرا دارد، درست مثل فیلم های سینمایی. اما آیا مثلاً تمام. فیلم های سینمایی تاریخی، به یک اندازه جذاب هستند؟ مسلماً این طور نیست. برخی از فیلم. ها آن قدر بی روح و کسل کننده هستند که تماشاگر رغبت نمی کند حتی یک بار آن ها. را تا آخر ببیند. و برخی از فیلم ها را هم می توان با لذت تمام، بارها و بارها. تماشا کرد. یکی از مهم ترین عوامل جذابیت، سناریو یا ماجرایی است که پشت پرده تمام اتفاقات است.. اما خبر خوب این که سناریو اتاق فرار های ویرا پارک در غرب تهران توسط. یک تیم حرفه ای و کاربلد نوشته شده اند. مطمئن باشید که تا آخرین لحظه نخواهید توانست اتفاقات. آتی را پیش بینی کنید و باید در هر لحظه منتظر یک اتفاق شوکه کننده باشید.

 اتاق فرار غرب تهران

دکوراسیون اسکیپ روم

یک اتاق فرار با داستانی جذاب و در ژانر مورد علاقه شما، اگر دکوراسیون و زمینه سازی مناسبی نداشته باشد به چه دردی می خورد؟ فرض کنید که فیلم یوسف پیامبر در کوچه پس کوچه های تهران ساخته شود. خنده دار نیست؟

دکوراسیون اسکیپ روم باید به گونه ای باشد که وقتی وارد آن می شوید اصلاً زمان و مکان را از یاد ببرید. یادتان برود یک انسان قرن بیست و یکمی هستید در دل تهران بزرگ. باید ذهن تان چنان درگیر فضا سازی شود که خیال کنید به دالان های هولناک و بی بازگشت اهرام مصر قدم گذاشته اید. یا مثل یک زندانی محکوم به اعدام در سلولی مخوف گیر افتاده اید.

نکاتی که گفتیم در واقع از مهم ترین ویژگی های اتاق فرار های ویرا پارک در غرب تهران هستند. یک قدم به سمت داخل بر می دارید و یادتان می رود که از چه دنیایی آمده اید و در چه سالی هستید.

دسترسی راحت به اسکیپ روم غرب تهران

همه نکاتی که گفته شد، مواردی بودند که می توانند یک اتاق فرار را تبدیل به تفریحی مهیج و جذاب کنند. اما اگر قرار باشد که از چند ساعت قبل تا چند ساعت پس از بازی، مدام درگیر پیدا کردن لوکیشن باشگاه و جای پارک و ترافیک و غیره باشید، احتمالاً کمی کیفت تان ناکوک می شود. مجموعه اسکیپ روم ویرا پارک با قرار گرفتن در مجتمع تجاری – تفریحی معین مال در غرب تهران و دسترسی راحت از بزرگراه یادگار امام و میدان آزادی، می تواند سایر دغدغه های شما را نیز بر طرف نموده تا با خیال راحت، یک روز سراسر تفریح، هیجان، معما، چالش و تخلیه انرژی داشته باشید.

بنابراین در مجموع نکات یاد شده، به منظور لذت بردن از تفریحی تمام عیار در اتاق فرار غرب تهران پیشنهاد ما تجربه کردن مجموعه اتاق فرار های ویرا پارک است. پرسنل آموزش دیده و حرفه ای ویرا پارک آماده اند تا برای شما خاطره ای فراموش نشدنی بسازند.

0 0 رأی‌ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخوردهای اینلاین
مشاهده همه دیدگاه‌ها
آخرین مطالب
قوانین لیزرتگ قوانین لیزر تگ

قوانین لیزرتگ

قوانین لیزرتگ لیزرتگ مانند هر بازی دیگری دارای مقررات و قوانینی است. یک دسته قوانین ثابت وجود دارد و دسته
ادامه مطلب...
اتاق فرار اسکیپ روم تفریح در تهران لوکیشن خوب برای تفریح در کرج
تماس با ما
اطلاعات خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند:
[Form id=”6″]
تماس با ما
تماس با ما
اتاق فرار اسکیپ روم تفریح در تهران لوکیشن خوب برای تفریح در کرج
اتاق های فرار ویرا پارک
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
error: