اتاق فرار مصر

اتاق فرار مصر

درصد سختی بازی
اتاق فرار مصر ۹۰%
اتاق فرار مصر تاریخی

سناریو اتاق فرار مصر

سناریو اتاق فرار مصر

اتاق فرار مصر با ژانر اتاق فرار تاریخی و ماجراجویی با این سناریو تعریف شده که شما به عنوان یگ گروه باستان شناس وارد اهرام ثلاثه شده اید و در جستجوی معبد خوفو، دومین فرعون از دودمان چهارم فرعون‌های باستان هستید.

حالا پس از عبور از ۱۲ دروازه جهنمی که پشت سر گذاشته اید وارد هرم بزرگ جیزه شده اید. شما صدمین گروهی هستید که به این مکان رسیده، ۹۹ گروه قبلی هرگز از این معبد خارج نشده اند! گفته می شود روح تمام آنها توسط فرعون تسخیر شده و از آن حفاظت می کنند.

این معبد نفرین شده و تمام افرادی که بیشتر از یک مدت زمان معین در این معبد بمانند گرفتار طلسم و عذاب فرعون خوفو خواهند شد. شما فقط و فقط ۶۰ دقیقه زمان دارید تا مقبره خوفو را یافته، طلسم آن را باطل کنید و از آنجا خارج شوید.

اتاق فرار تاریخی

شما به همراه ۳ و یا ۴ نفر از دوستانتان وارد اتاق میشوید و در زمان مشخص باید سرنخ‌ها را پیدا کرده و آنها را دنبال کنید، در ابتدای بازی این اسکیپ روم شما باید مقبره خوفو را یافته و سپس تلاش کنید تا با نشانه های که از قبل سر راه شما قرار داده شده طلسم را باطل کنید و خودتان و همگروهی هایتان را از اتاق فرار نجات دهید.

با توجه به این که شما وارد یک اسکیپ روم با ژانر تاریخی و ماجراجویی شده اید، شاید تصور کنید که یک اتاق بی هیجان و عادی ست ولی باید بگوییم در اتاق آیتم هایی جاسازی شده و از تکنولوژی هایی استفاده شده که شما در تک تک لحظه ها برای حل معما و نجات از اتاق فرار حس هیجان و ترس واقعی را از نزدیک لمس و تجربه خواهید کرد.

اگر تجربه بازی اسکیپ روم مصر را در مجموعه ویرا پارک دارید، لطفاً نظر خود را با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

۵ ۱ رأی
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
۲ نظرات
بازخوردهای اینلاین
مشاهده همه دیدگاه‌ها
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
error: