بازی لیزرتگ

بازی لیزرتگ

بازی لیزرتگ

اگر به دنبال انجام یک بازی مهیج و نفس گیر لیزرتگ هستید، ابتدا باید یک باشگاه لیزر تگ عالی پیدا کنید. تفاوت اصلی که در بازی لیزرتگ در باشگاه های مختلف وجود دارد مربوط می شود به سرپوشیده یا سر باز بودن زمین بازی، متراژ زمین بازی لیزتگ، دکوراسیون و چیدمان موانع و البته، تجهیزاتی که در باشگاه استفاده شده است. بر اساس متراژ و تعداد تجهیزات موجود در هر باشگاه، میزان حداقل و حداکثر نفرات مشخص می شود. در یک باشگاه لیزرتگ که فضای نسبتاً کوچکی داشته باشد، دو نفره هم می توان بازی لیزرتگ را انجام داد و در باشگاهی که فضای بزرگی داشته باشد، امکان حضور همزمان ۱۶ نفر هم وجود دارد ← لیزرتگ چیست

بازی لیزر تگ را انجام داد و در باشگاهی که فضای بزرگی داشته باشد،. امکان حضور همزمان ۱۶ نفر هم وجود دارد.

اما در برخی از شهرهای ایران محدودیت هایی در انتخاب باشگاه وجود دارد زیرا برخی از شهرها تنها. دارای یک باشگاه هستند و یا این که اصلاً باشگاه لیزرتگ در آن ها تأسیس نشده است.. بنابراین پتانسیل خوبی برای تأسیس باشگاه در این شهرها وجود دارد. برای دیدن لیست کامل. باشگاه های لیزر تگ مختلف در ایران و نیز رزرو آنلاین بازی لیزرتگ می توانید از این لینک استفاده نمایید.

بازی لیزرتگ بازی لیزر تگ

بازی لیزرتگ : یک بازی مهیج تیمی و حتی انفرادی

بله… حتی انفرادی. بازی لیزر تگ را به صورت انفرادی هم می توان انجام داد.. یکی از تجهیزاتی که در برخی از باشگاه های لیزرتگ وجود دارد، وسیله ای است به نام تارگت. یا هدف. از این وسیله می توانید برای تمرین تیر اندازی و بالا بردن مهارت. خود در تیراندازی استفاده نمایید. اما برای رقابت، حتماً باید دو یا بیش از دو نفر باشید. و تلاش کنید تا همدیگر را مورد هدف قرار دهید. هر چقدر که تعداد نفرات بالاتر باشد،. لذت بسیار بیش تری هم در بازی لیزرتگ وجود خواهد داشت.. لیزرتگ یک شبیه سازی مهیج و البته بی خطر از میدان جنگ است. جنگ ها هم هیچ کدام انفرادی نیستند ← قوانین لیزرتگ

اما همان طور که در هیچ جنگی نمی توان بی برنامه و بدون استراتژی پیروز شد،. در این شبیه سازی میدان جنگ هم اوضاع بر همین منوال است. در بازی لیزر تگ آن هایی. برنده خواهند بود که منظم، پر تلاش و بر مبنای یک استراتژی عمل کنند.. پس از قبل از شروع بازی نکات زیر را مد نظر داشته باشید ← آموزش لیزرتگ

نکاتی برای موفقیت در بازی لیزرتگ

  1. بازی تیمی

سعی کنید مثل هر بازی تیمی دیگر، مانند فوتبال، در بازی لیزرتگ هم پیش از شروع. بازی در کنار یک دیگر جمع شوید و درباره هدف خود و تیم تان با هم دیگر صحبت کنید.. به اعضای گروه تان بگویید که خود را یک تیم ببینند نه افرادی مجزا و جدا از هم.

  1. تاکتیک و استراتژی

حتماً استراتژی و تاکتیک داشته باشید. هیچ گاه به صورت نامنظم و بی برنامه امکان ندارد که پیروز باشید،. مگر این که تیم حریف نامنظم تر و بی برنامه تر از شما باشد. تاکتیک های تان. را بر اساس نقشه زمین بازی لیزرتگ و ویژگی های تیم مقابل مشخص کنید.. در برابر تیمی جوان، خستگی ناپذیر و پر تلاش، احتمالاً دوندگی زیاد نمی تواند برگ برنده شما باشد.. تلاش همیشه مهم است اما تلاشی که در راستای غلط باشد،. شما را تبدیل به گزینه ی اصلی باخت خواهد کرد.

  1. مشخص کردن وظایف

با هم تیمی های تان درباره تاکتیک های بازی لیزرتگ صحبت کنید. وظایف هر کس را. مشخص کنید: بر اساس توانایی هایش و البته، قابلیت های مورد نیاز برای تاکتیک های تان.

  1. تهیه نقشه

در هر باشگاهی که بازی لیزر تگ را انجام می دهید، بهتر است که یک نقشه از زمین بازی تهیه کنید و این نقشه را در جایی قرار بدهید که همه هم تیمی های تان به آن دسترسی داشته باشند. طبق آن نقشه حرکت کنند یا موقعیت خود را تعیین کنند. همچنین یک نقشه از برنامه ها و تاکتیک های تان داشته باشید که هر کدام از اعضا در آن نقش مشخص خود را داشته باشند. داشتن نقش، اعتماد به نفس و روحیه ی تیمی را در بازی لیزرتگ افزایش می دهد. مثلاً می توانید یکی از اعضای گروه را مسئول زیر نظر گرفتن تحرکات حریف نمایید.

  1. انتخاب فرمانده

هیچگاه یادتان نرود: در نبرد، حتماً باید فرمانده ای وجود داشته باشد که بقیه بی چون چرا از او اطاعت کنند. حتی اگر فقط دو نفر باشید.

انواع تجهیزات لیزرتگ

در بازی لیزرتگ لیست کاملی از تجهیزات گوناگون وجود دارد که هر کدام شبیه سازی دقیق یکی از تجهیزات جنگی هستند (البته باز هم باید بر بی خطر و ایمن بودن آن تأکید کنیم). می توان گفت یکی از دلایلی که باعث پیشرفت چشم گیر و محبوبیت بیش تر بازی لیزر تگ نسبت بازی پینتبال شده است، وجود همین تجهیزات کامل است. تجهیزات در پینت بال فیزیکی و مکانیکی هستند، بنابراین در این بازی نمی توان مثلاً از نارنجک استفاده کرد. اما تجهیزات بازی لیزرتگ الکترونیکی بوده و به صورت نرم افزاری کنترل می شوند. به همین دلیل نارنجک که هیچ، در این بازی شما حتی می توانید از چاقوی مخصوص لیزر تگ هم استفاده کنید. اکنون به معرفی برخی از این تجهیزات خواهیم پرداخت:

بازی لیزرتگ بازی لیزر تگ

تفنگ لیزرتگ

ابزار اصلی شما برای حمله به بازیکنان حریف و کشتن آن ها، تفنگ لیزرتگ است. این تفنگ ها که معمولاً با استفاده از نوعی پلاستیک مقاوم ساخته می شوند، به نوعی طراحی می شوند که حس یک اسلحه واقعی را در بازی لیزرتگ به وجود بیاورند. اسلحه ها با استفاده از فناوری اتصال بی سیم به یک نرم افزار مرکزی متصل می شوند، نرم افزاری که سایر تجهیزات همان بازیکن و سایر بازیکنان را هم مدیریت می کند.

تفنگ لیزرتگ برای شلیک از اشعه مادون قرمز استفاده می کند. عدم وجود گلوله های فیزیکی مانند پینتبال باعث می شود که در بازی لیزرتگ هیچ خطری بازیکنان را تهدید نکند. هر تفنگ لیزرتگ مانند اسلحه ی واقعی، دارای خشاب و تعداد تیر محدودی بوده که در ابتدای بازی، به میزان برابر و برای تمام بازیکنان توسط اپراتور بازی شارژ می شود.

جلیقه

قرار نیست که شما اشعه لیزرتگ را به هر سمتی بگیرید و شلیک کنید و برنده بازی لیزرتگ هم باشید. هر بازیکن دارای یک جلیقه است که بر روی خود چندین سنسور چراغ دار و رنگی دارد. این سنسورها به اشعه مادون قرمز (همان اشعه ای که تفنگ ها شلیک می کنند) حساس هستند. بنابراین باید بازیکنان حریف را از ناحیه این سنسورها مورد هدف قرار دهید. به غیر از این مورد، جلیقه ها دارای کاربرد دیگری هم در بازی لیزرتگ هستند. می توان انواع ادوات بازی مانند نارنجک، چاقو، بی سیم، مهمات اضافه و برخی از دیگر تجهیزات بازی لیزرتگ را بر روی آن ها قرار دارد.

جلیقه ها دارای سنسورهای دیگری مانند ویبراتور و هشدار صوتی هستند تا نه تنها بازیکنان را متوجه اصابت تیر حریف کنند، بلکه حس جنگی بیش تری را به وجود بیاورند.

بازی لیزرتگ بازی لیزر تگ
بازی لیزرتگ بازی لیزر تگ

هد بند بازی لیزرتگ

هد بند ها هم در بازی لیزرتگ دقیقاً دارای ویژگی های جلیقه هستند. آن ها هم مجهز به. سنسورهایی هستند که می تواند مورد اصابت شلیک بازیکنان حریف قرار بگیرد.. در اغلب باشگاه های لیزرتگ فقط از یکی از این دو تجهیزات استفاده می شود.

جعبه دارویی

جعبه دارویی از تجهیزاتی است که برای شروع بازی لیزرتگ الزامی نیست اما در. برخی از باشگاه ها وجود دارد. در بازی شما با برخورد تنها یک تیر کشته نمی شود،. بلکه هر بازیکن به میزان مشخصی جان دارد و با هر بار تیر خوردن، بخشی از جان او. کم می شود. جعبه دارویی در حکم بهبود و شارژ جان بازیکنان عمل می کند و به. آن ها کمک می کند که مدت بیش تری را در بازی بمانند.

بازی لیزرتگ بازی لیزر تگ

سایر تجهیزات بازی لیزرتگ

بسیاری از تجهیزات دیگر هم برای این بازی وجود دارد که هر باشگاه به فراخور نیاز خود از برخی از آن ها استفاده می کند. هر کدام از این تجهیزات کاربرد اختصاصی خود را داشته و وظیفه شبیه سازی بخشی از میدان نبرد واقعی را بر عهده دارد. از محبوب ترین تجهیزات بازی لیزرتگ می توان به انواع بمب ها (بمب چمدانی، بمب جنگی هوشمند، بمب ویژه و…)، مرکز فرماندهی نظامی، جعبه پاندورا، نارنجک، چاقو، کیت مهمات، کیت کمک های اولیه و جعبه اسلحه اشاره کرد.

چرا بازی لیزرتگ

واقعاً چرا بازی لیزرتگ را انتخاب کنیم؟ لیزرتگ دارای ویژگی های بسیاری است که باعث محبوبیت بسیار زیاد آن شده است. این بازی بسیار مهیج و پر هیجان است. هیچ گونه محدودیت سنی ندارد و حتی هیچ گونه محدودیت جنسیتی هم ندارد. مناسب بازی برای گروه های دوستانه است، برای گروه های خانوادگی و گروه همکاران نیز ایده آل است. نه تنها بی خطر است، بلکه با کالری سوزی بالا، به سلامتی شما هم کمک خواهد کرد. برای انتخاب یک تفریح سالم و لذت بخش که افراد را به یک دیگر نزدیک تر می کند، دیگر چه ویژگی هایی لازم دارید؟

اشعه مادون قرمز

تنها سوالی که مردم درباره ایمنی بازی لیزرتگ می پرسند درباره ایمن بودن اشعه مادون قرمز است که در تفنگ های لیزرتگ استفاده می شود. نکته مهم ایین جاست که اشعه لیزر حتی اگر در سایر وسایل بازی هم وجود داشته باشند، اگر به صورت کنترل نشده و مستقیماً به سمت چشم انسان و به صورت طولانی مدت جهت گیری شوند، می تواند موجب آسیب چشم شود. بنابراین مهم است که از تفنگ های بازی لیزر تگ به صورت مناسب و کنترل شده استفاده کرده و سعی نکنید که آن را به سمت چشم سایر بازیکنان به طور طولانی شلیک کنید.

تأسیس باشگاه لیزرتگ

ما این توضیحات را برای کسانی ارائه کردیم که قصد انجام بازی لیزرتگ را دارند اما اگر شما می خواهید که خودتان اقدام به تأسیس باشگاه لیزرتگ کنید، تمام موارد گفته شده نکاتی هستند که باید با آن ها آشنا باشید.پس اگر به بازی لیزرتگ علاقه مند شده اید و قصد تأسیس باشگاه لیزرتگ را دارید از این لینک اطلاعات جامع تر و تفصیلی درباره تأسیس باشگاه را بخوانید.

0 0 رأی‌ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخوردهای اینلاین
مشاهده همه دیدگاه‌ها
آخرین مطالب
قوانین لیزرتگ قوانین لیزر تگ

قوانین لیزرتگ

قوانین لیزرتگ لیزرتگ مانند هر بازی دیگری دارای مقررات و قوانینی است. یک دسته قوانین ثابت وجود دارد و دسته
ادامه مطلب...
اتاق فرار اسکیپ روم تفریح در تهران لوکیشن خوب برای تفریح در کرج
تماس با ما
اطلاعات خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند:
[Form id=”6″]
تماس با ما
تماس با ما
اتاق فرار اسکیپ روم تفریح در تهران لوکیشن خوب برای تفریح در کرج
اتاق های فرار ویرا پارک
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
error: