تم پارک چیست

تم پارک چیست

هنر شخصیت‌پردازی برای مراکز تفریحی

تم پارک

پاسخی مناسب به یک سؤال راهبردی

تم پارک به چیدمان و فضاسازی مجموعه های تفریحی در یک چارچوب هماهنگ و یکپارچه گفته می شود. طراحی و به کارگیری تم‌پارک به منظور اجرای هدفمند دکوراسیون داخلی مجموعه با استفاده از المان های سه بعدی، نقاشی های گرافیتی و نورپردازی صورت می پذیرد و هدف اصلی آن شخصیت بخشیدن به یک مرکز تفریحی و سرگرمی است. اجرای با کیفیت تم پارک علاوه بر ایجاد تناسب و هماهنگی میان گیشه ها و فضای کلی مجموعه، نقش به سزایی در شکل‌دهی ارتباطی عمیق و ماندگار با مشتریان و جامعه هدف ایفا می نماید.

تم پارک چیست

تم پارک چیست

تم پارک چیست

تم پارک چیست

تاریخچه تم پارک

به طور معمول هر زمان که مجموعه‌ای تفریحی ساخته شده است، تلاش سازندگانش بر این موضوع بوده که بخش‌های گوناگون این فضا، در تناسب و هماهنگی متقابل، به گونه‌ای در کنار یک‌دیگر قرار بگیرند که فضای ایجاد شده همسو با سلیقه مخاطبان باشد. با ظهور شهربازی های مدرن و با پرچم‌داری کمپانی دیزنی، شخصیت سازی برای مجموعه‌های تفریحی و ایجاد تم‌پارک ها به یکی از مهم‌ترین مؤلفه‌هایی تبدیل شد که در طراحی فضاهای تفریحی به آن فکر می‌شود.

تم پارک چیست

تم پارک چیست

ضرورت استفاده از تم پارک در مجموعه‌های تفریحی

آن دسته از مجموعه‌های تفریحی که ساختار و جاذبه‌های خود را بر اساس یک موضوع اصلی بنا می‌کنند از این توانایی برخوردارند که تصویری منحصر به فرد و شخصی سازی شده را خلق کنند. تم‌پارک می‌تواند شما را به دنیای پریان، دزدان دریایی، فضانوردان و بسیاری دیگر از این ماجراها و شخصیت‌های جذاب ببرد! حتی می‌توانید در دنیایی از شگفتی‌ها با یک افسانه آشنا شوید و در محاصره شادی و لذت، تا زمانی که آن‌جا هستید، در خیال غرق شوید. با اجرای تم‌پارک، یک مکان دیدنی، فتوژنیک و نمادین ساخته خواهد شد که مردم را برای تماشا، بازی و سرگرمی به پارکی می‌کشاند که حضور در آن‌جا برای همه سنین مفرح است.

تم‌پارک می تواند تصویر یک مقصد تفریحی را متحول نموده و با جذب جامعه متنوعی از مخاطبان، فرصت‌های سرگرمی را برای عموم افراد فراهم کرده و در نتیجه منافع اقتصادی بیش‌تری برای سرمایه‌گذاران به همراه داشته باشد. برخورداری از ظرفیت و جاذبه کافی جهت پوشش حداکثری انتظارات مشتریان، موضوعی است که به واسطه اجرای حساب شده و با کیفیت تم پارک محقق خواهد شد. نکته حائز اهمیت جاذبه‌ای است که به واسطه تم‌پارک ایجاد می‌شود و به عنوان یک برگ برنده در دستان مجموعه‌دارانی عمل خواهد کرد که نگاهی متفاوت در ساخت اماکن تفریحی و سرگرمی دارند. این تصمیم هوشمندانه به آن‌ها کمک می‌کند که ابزار لازم جهت تحقق بیش‌ترین بهره‌برداری از پتانسیل‌های اماکن تفریحی در جذب مخاطبان جدید را در اختیار داشته باشند.

تم پارک چیست
تم پارک چیست

مزایای همکاری با ویرا پارک

اهمیت طراحی تم‌پارک ها به اندازه‌ای است که اولویت نخست در طراحی و ساخت این قبیل پروژه‌ها به شمار می‌رود.. کارگروهی متشکل از کارشناسان ویراپارک در حوزه‌های گوناگون هنری و مهندسی وظیفه این طراحی را به عهده دارند.. طرح نهایی پس از مشاوره با کارفرما و برگزاری جلسات متعدد کارشناسی تدوین خواهد شد.. امکان استفاده از سال‌ها تجربه و دانش متخصصان ویرا پارک در طراحی و ساخت مجموعه‌های تفریحی،. موضوعی است که به عنوان یک مزیت رقابتی در اختیار سرمایه‌گذاران خواهد بود. اجرای تم‌پارک فرآیندی است که به خلق یک اثر هنری منجر خواهد شد. بهره‌مندی ویرا پارک از. مهندسان معمار و هنرمندان حرفه‌ای در حوزه‌های دکوراسیون و نقاشی گرافیتی، قابلیتی است که گروه‌های انگشت شماری. در صنعت تفریحات ایران به آن دسترسی دارند. تمامی ابزارهای لازم جهت اجرای لوکس و فانتزی یک تم‌پارک به. گونه‌ای فراهم خواهد شد که کیفیت بالا در کنار هزینه‌های اجرای مقرون به صرفه برای سرمایه‌گذاران،. جذابیت و توجیه اقتصادی قابل توجهی داشته باشد.
تم پارک چیست

تم پارک چیست

خدمات دیجیتال مارکتینگ

سرمایه‌گذاران و شرکای تجاری ویرا پارک می‌توانند از خدمات بازاریابی دیجیتال از قبیل راه اندازی صفحات کاری در شبکه‌های اجتماعی به علاوه طراحی، تولید محتوا و سئوی وب‌سایت اختصاصی مجموعه خود برخوردار شوند. خدمات ارائه شده پیرامون وب سایت شامل انتخاب دامنه مناسب، طراحی زیبا و ریسپانسیو سایت با امنیت بالا، راه اندازی سیستم رزرواسیون و هرگونه سیستم خدمات رسانی آنلاین به همراه پشتیبانی ۲۴ ساعته است. پشتیبانی ویرا پارک از مشتریان خود محدود به موارد ذکر شده نبوده و در صورت تمایل سرمایه‌گذار پس از بهره‌برداری، پکیج‌های مدیریتی و تبلیغاتی جامع و متناسب با مجموعه احداث شده قابل ارائه می‌باشد.

اتاق فرار اسکیپ روم تفریح در تهران لوکیشن خوب برای تفریح در کرج
تماس با ما
اطلاعات خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند:
[Form id=”6″]
تماس با ما
تماس با ما
اتاق فرار اسکیپ روم تفریح در تهران لوکیشن خوب برای تفریح در کرج
اتاق های فرار ویرا پارک
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
error: