لیزرتگ چیست

لیزرتگ چیست

لیزرتگ چیست

احتمالاً با بازی پینت بال آشنایی دارید. یک بازی تفنگی محبوب که هر بازیکن با اسلحه خود به بازیکنان تیم حریف شلیک می کند. در این بازی از توپ های رنگی به عنوان گلوله استفاده می شد. در پاسخ به این سوال که لیزرتگ چیست باید گفت: لیزر تگ ورژن الکترونیکی پینت بال است که البته، قوانین مخصوص به خود را دارد ← قوانین لیزرتگ

بازی لیزرتگ در ابتدا با مقاصد آموزش نظامی طراحی شد تا سربازان بتوانند تمرینی بی خطر داشته باشند. اما به مرور زمان و با آشنایی سرمایه گذاران با این تمرین نظامی، علاقه به تجاری سازی آن هم به وجود آمد و در نهایت در سال ۲۰۰۵ اولین باشگاه لیزرتگ ساخته شد. در ادامه مقاله لیزرتگ چیست به معرفی و تشریح ویژگی های بازی جذاب لیزر تگ خواهیم پرداخت.

زمانی فرا رسید که بازی پینت بال به دلیل ماهیت مکانیکی ابزارهای خود، از پیشرفت باز ایستاد. اما یکی از مهم ترین نکاتی که در مقاله لیزرتگ چیست باید مطرح شود، این است که الکترونیکی بودن ابزارهای لیزر تگ بسیاری از محدودیت ها را از پیش پای آن برداشت و کمک بسیار زیادی به پیشرفت و محبوبیت آن کرد. این مضوع باعث شد که بر خلاف رشد کم سرعت بازی پینت بال، تجهیزات و انواع بازی های لیزرتگ هم به طور سالانه به روز رسانی شده و امکانات و ویژگی های بیش تری به آن اضافه گردد.

امکانات و قابلیت های اضافه لیزرتگ چیست و چگونه به رشد آن کمک کرده است؟ برای پاسخ به این سوال تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

لیزرتگ چیست لیزر تگ چیست

قابلیت های اضافه لیزرتگ چیست

الکترونیکی شدن پینت بال و  تبدیل آن به لیزر تگ تنها یک ایده ساده نبود. ایده ای نبود که تنها فایده اش حذف گلوله های رنگی باشد بلکه نکته اصلی در اضافه شدن قابلیت های نرم افزاری آن بود. تفنگ های مکانیکی پینت بال قابل اتصال به نرم افزارها نبودند اما تجهیزات لیزرتگ توسط نرم افزار کنترل می شوند. نرم افزارهای کامپیوتری هم می توانند به سادگی هر چه تمام تر انواع و اقسام ویژگی ها و سناریوها را به بازی اضافه کنند. این مهم ترین نکته ای است که در مقاله لیزرتگ چیست باید به آن اشاره کرد.

لیزرتگ چیست لیزر تگ چیست

به عنوان مثال باید گفت که برخی تجهیزات شبیه ساز جنگی مانند نارنجک امکان اضافه شدن به پینت بال را نداشتند اما حالا که مهمات الکترونیکی شده اند و مورد اصابت قرار گرفتن بازیکن ها هم به شیوه ی نرم افزار محاسبه می شوند، حتی می توان از نارنجک های الکترونیکی استفاده کرد و بی خطر، لذت برد. اما هنوز نکات دیگری هم هست. پس با ادامه مقاله لیزرتگ چیست همراه ما باشید.

زمین بازی لیزرتگ

بازی لیزرتگ را هم در زمین های سر پوشیده و هم سر باز می توان اجرا کرد. اما تفاوت پینت بال با لیزر تگ در یک نکته مهم است. بازی پینت بال را اگر بخواهیم در زمین های بسیار بزرگ اجرا کنیم، یا باید قید شلیک از فواصل دور را بزنیم و یا باید قدرت شلیک تفنگ ها را بالا ببریم. حالت اول جذابیت بازی را کم می کند و حالت دوم باعث ایجاد خطر برای بازیکن ها می شود. اما تفنگ های لیزرتگ بدون این که به کسی آسیب بزنند، دارای برد بسیار بالایی هستند. برد اسلحه های کوچک تر و کمری، مانند نمونه های واقعی شان، کمتر از اسلحه های بزرگ تر است. برد تفنگ های لیزرتگ از ۱۰۰ تا ۲۰۰ متر متغیر است.

لیزرتگ چیست لیزر تگ چیست

مودم لیزرتگ چیست که نقش اتصال این تجهیزات را به عهده دارد، در برندهای مطرح مانند لیزروار روسیه دارای برد ۲۰۰ متر است. این موضوع به این معناست که لیزر تگ را می توان در زمینی به ابعاد ۲۸۰ متر به راحتی اجرا کرد، یعنی زمینی به مساحت ۷۸ هزار متر مربع. فوق العاده نیست؟ اما ماجرا به همین جا ختم نمی شود. در مقاله لیزرتگ چیست به موارد دیگری نیز اشاره خواهیم کرد.

تجهیزات جانبی لیزرتگ

قبلاً موضوعی را درباره شبیه ساز نارنجک توضیح دادیم. اما می دانید که همه چیز تنها به نارنجک. ختم نمی شود. وقتی مهمات الکترونیکی باشند، می توان هرگونه سلاح یا ادوات نظامی. را در لیزرتگ چیست شبیه سازی کرد. بنابراین لیزر تگ دارای بازه بسیار. گسترده ای از تجهیزات است، از چاقو و نارنجک گرفته تا انواع بمب ها و کیت. های مهمات و پزشکی. وجود این تنوع فوق العاده در تجهیزات، امکان اجرای. سناریوهای گوناگونی را در لیزرتگ چیست به وجود می آورد تا بازی شما،. تنها دارای ساده ترین شکل ممکن نباشد.

لیزرتگ چیست لیزر تگ چیست

لیزرتگ چیست

تا اینجا به تشریح برخی از تفاوت های لیزر تگ و پینتبال پرداخته ایم. اما در پاسخ. به این سوال که لیزرتگ چیست و چه ویژگی هایی دارد، باید به یک نکته مهم دیگر هم. اشاره کنیم. امروزه بسیاری از بازی هایی که محبوبیت زیادی دارند، بازی های رایانه ای هستند،. یعنی بازی هایی که بر روی کنسول ها نصب می شوند و در مانیتور بازی می شوند.. اما در این بازی ها (با وجود این که جذابیت های و مزایای زیادی دارند) چند. ضعف عمده وجود دارد: عدم تحرک، ضعف و تحریک اعصاب، ضعیف شدن چشم و…

اما لیزرتگ چیست ؟ لیزرتگ یک بازی واقعی است مثل فوتبال. شما در این بازی تحرک خواهید داشت. و باید در بازی حضوری فیزیکی و واقعی داشته باشید، باید بدوید، پنهان شوید، نگاه کنید،. کمک کنید، فرار کنید، بجنگید و پیروز شوید. تمام این ها باعث می شوند که. حتی بتوانیم این بازی را یک ورزش مفید با کالری سوزی بالا بدانیم. بنابراین اگر کسی از شما. پرسید که لیزرتگ چیست در جواب او می توانید بگویید: یک تفریح و ورزش مهیج و جذاب ← آموزش لیزرتگ

چرا لیزرتگ اختراع شد؟

در ابتدای مقاله لیزرتگ چیست به این نکته اشاره کردیم که لیزرتگ با اهداف آموزش نظامی ساخته شد.. در واقع پیش از آن از پینتبال به همین منظور استفاده می شد اما سرعت گلوله های رنگی. بسیار کمتر از سرعت گلوله های واقعی است. جاذبه زمین هم بر روی گلوله. به شدت تأثیر می گذارد و به کاربر اجازه نشانه گیری دقیق را نمی دهد، خصوصاً در فواصل طولانی.. لیزرتگ به همین دلیل اختراع شد، به منظور ساخت ابزاری که با آن بتوان نشانه گیری دقیق تری. انجام داد و برد بیش تری هم داشته باشد. این کار را در ابتدا ارتش ایالات متحده انجام داد. و در ایران هم، شرکت آریولند با اخذ نمایندگی انحصاری. کمپانی لیزروار روسیه، این بازی مهیج را وارد کشور کرد.

0 0 رأی‌ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخوردهای اینلاین
مشاهده همه دیدگاه‌ها
آخرین مطالب
قوانین لیزرتگ قوانین لیزر تگ

قوانین لیزرتگ

قوانین لیزرتگ لیزرتگ مانند هر بازی دیگری دارای مقررات و قوانینی است. یک دسته قوانین ثابت وجود دارد و دسته
ادامه مطلب...
اتاق فرار اسکیپ روم تفریح در تهران لوکیشن خوب برای تفریح در کرج
تماس با ما
اطلاعات خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند:
[Form id=”6″]
تماس با ما
تماس با ما
اتاق فرار اسکیپ روم تفریح در تهران لوکیشن خوب برای تفریح در کرج
اتاق های فرار ویرا پارک
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
error: