معین مال

معین مال

مجتمع تجاری معین مال

مجتمع تجاری معین مال یکی از مجتمع های تجاری-اداری مجهز شهر تهران است که در نزدیکی میدان آزادی واقع شده و از اسفند ۱۳۹۴ به بهره برداری رسیده است. موقعیت مکانی مجتمع معین مال ابتدای خیابان آزادی، ابتدای خیابان استاد معین است که در کریدور ورودی غربی پایتخت و محدوده شهرداری منطقه ۹ تهران قرار گرفته است. نزدیکی به ترمینال غرب و فرودگاه مهرآباد، معین مال را به مرکزی مهم جهت ارائه خدمات به مناطق مختلف شهر تهران و مسافرین ورودی پایتخت تبدیل کرده است.

دسترسی به معین‌مال

دسترسی به معین‌مال از طرق مختلفی برای مراجعه کنندگان امکان پذیر است. از طریق ایستگاه استاد معین خطوط. مترو، بی آر تی و تاکسی با چند دقیقه پیاده روی به مجتمع تجاری معین مال می رسید و. چنانچه با ماشین شخصی آمده باشید، پارکینگ مجموعه با ظرفیت ۹۰۰ جای پارک در دسترس شما است.

معماری چشم نواز معین‌مال در ۴ طبقه مجزا، فضاهای داخلی و خارجی جذاب و متنوعی را به نمایش گذاشته است.. در این سازه‌ی مقاوم جدیدترین آسانسور ها، رمپ ها و پله های برقی، ارتباط. راحت و کاملاً ایمنی را برای دسترسی مشتریان محترم به طبقات مختلف فراهم می نماید.

نمای مجتمع تجاری معین‌مال

در فضایی بالغ بر ۶۱۰۰۰ متر مربع، امکانات متنوعی برای خدمات رسانی به خانواده ها و اقشار. مختلف مردم تدارک دیده شد است. در پارکینگ مجتمع امکان استفاده از کارواش برای. مراجعه کنندگان پیش‌بینی شده است. طبقه منفی یک، فضایی است که به هایپر استار اختصاص. یافته و در طبقات بعدی علاوه بر واحدهایی جهت ارائه محصولات فرهنگی،. بوتیک های متنوعی از برندهای گوناگون (مانند بادی اسپینر، و غیره ) به عرضه انواع پوشاک خانواده در. سبک های کژوال، کلاسیک و اسپرت می‌پردازند.

طبقه آخر فضای معین مال هم به تفریحات و سرگرمی اختصاص داده شده است. و شامل مجموعه اتاق فرار ویرا پارک، پردیس سینمایی سینما تیکت، فود کورت،. گیم نت و سه کافی شاپ در سبک های مختلف است.

آخرین مطالب
تماس با ما
اطلاعات خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند:
ما کجاییم؟
تماس با ما
ما کجاییم؟
تماس با ما
ما کجاییم؟
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.