رزرو آنلاین اتاق فرار تهران

قیمت برای هر نفر: ۱۵۰ هزار تومان

در حال بارگذاری ...
رزرو آنلاین اتاق فرار تهران
رزرو آنلاین اتاق فرار تهران
در حال بارگذاری ...

رزرو آنلاین اتاق فرار تهران

اگر به دنبال رزرو آنلاین اتاق فرار در محدوده غرب تهران هستید، مجموعه اتاق فرار ویرا با چهار سناریو: کما، جوکر، مصر و مردهلندی در خدمت شما است. اتاق فرارهای هوشمند ویراپارک با برخورداری از دکوراسیون جذاب، با کیفیت و منطبق بر سناریوی بازی، از بهترین گزینه های در دسترس برای رزرو اتاق فرار تهران است.

تخفیف های همیشگی رزرو آنلاین اتاق فرار تهران

بازی کنید، نظر بدهید، برای رزرو بعدی خود ۲۰ درصد تخفیف بگیرید. شما می توانید از تخفیف های همیشگی رزرو آنلاین اتاق فرار تهران در وب سایت ویرا پارک بهره مند شوید. ۲۰ درصد تخفیف به دوستانی تعلق خواهد گرفت که نظرات خود را با سایر کاربران در همین صفحه به اشتراک گذاشته باشند. با ارسال نظر خود پس از انجام بازی، می توانید یک کد تخفیف ۲۰ درصدی را برای رزرو بعدی خود دریافت نمایید.

همچنین ویرا پارک آماده عقد قرارداد با مدارس، سازمان ها و ارگان ها همراه با تخفیف های ویژه است. برای عقد قراردادهای سازمانی و دریافت تخفیف ویژه اتاق فرار با ۰۹۳۰۷۳۳۸۳۸۳ تماس بگیرید.

انتخاب سناریو

انتخاب و رزرو آنلاین اتاق فرار تهران در بین گزینه های بسیار زیادی که در این شهر وجود دارد چالشی است که نیازمند بررسی و جست و جو برای پیدا کردن اتاق فرارهای جذاب با سناریو مطابق با ذائقه بازیکنان است. اگر در جستجو برای رزرو آنلاین اتاق فرار تهران هستید و مسیر شما به وب سایت ویراپارک رسیده است، می توانید از طریق صفحه معرفی اتاق فرارهای تهران اطلاعات مربوط به چهار سناریوی ما را مطالعه کرده و در صورت تمایل برای بازی کردن این سناریوها از طریق همین صفحه اقدام به رزرو نمایید. به طور کلی اتاق های فرار درست مانند فیلم های سینمایی در ژانرها و انواع بسیار گوناگونی ساخته می شوند. از بین محبوب ترین این ژانر ها می توان به ژانر وحشت و ترسناک، ژانر مهیج و اکشن، ژانر جانیی، معمایی و پلیسی و در نهایت ژانر تاریخی و ماجراجویی اشاره کرد.

ما در مجموعه ویرا پارک چهار سناریو خود را مطابق با این محبوب ترین ژانرها برای شما عزیزان مهیا کرده ایم. اتاق فرار کما در ژانر ترسناک و وحشت، اتاق فرار جوکر در ژانر مهیج و اکشن، اتاق فرار مرد هلندی در ژانر جانیی، معمایی و پلیسی و در نهایت، اتاق فرار مصر در ژانر تاریخی و ماجراجویی.

اتاق فرار ترسناک

ما در ویرا پارک برای کسانی که به سناریوهای ترسناک علاقه مند هستند، اتاق فرار کما را جهت. رزرو آماده کرده ایم. داستان این سناریو درباره پسری به نام جیسون ورهیز است که چهره ای. عجیب و نامتعارف دارد. تا اندازه ای که حتی هم سن و سال هایش او را اذیت می کنند.. سپس جیسون را به درون دریاچه کریستال می اندازند و او را غرق می کنند. در این حادثه پلیس. به اشتباه مادر او را دستگیر و اعدام می کند. اکنون جیسون ورهیزِ قربانی، در روز جمعه. سیزدهم هر سال برخاسته و از کسانی که در اطراف دریاچه هستند انتقام می گیرد. شما. و گروه تان که در کنار دریاچه کریستال اردو زده اید،. باید تلاش کرده و راهی برای نجات خود بیابید.

اتاق فرار مهیج و اکشن

رزرو آنلاین اتاق فرار جوکر مخصوص کسانی آماده شده است که به سناریوی مهیج و اکشن علاقه دارند.. در روزهای پیش از سال نو، جوکر در نزدیکی موزه شهر گاتهام مشغول بمب گذاری است،. جایی که چندی پیش الماس گران بها از آن به سرقت رفت. شما اکنون باید به محل حادثه بروید. تا علاوه بر خنثی کردن بمب، بتوانید سر نخی از محل مخفی سازی جواهر گمشده را بیابید.

اتاق فرار جنایی و معمایی

هویت جاناتان میلد که به عنوان چندین پروژه سری فعالیت می کرد،. افشا شد و توسط دولت در. زندان مخفی شد. اما چندی بعد توسط یکی از نگهبان. ها در زندان به قتل رسید. شما و گروه تان. باید به پرونده ای ساختگی به محل قتل رفته. و درباره مرگ جاناتان میلد و اطلاعاتی که پیش. از مرگش مخفی کرده بود، سرنخی بیابید.. اتاق فرار مرد هلندی داستانی است که برای. علاقه مندان به سناریوی جنایی و معمایی آماده شده است.

اتاق فرار ماجراجویی و تاریخی

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که علاقه مند به حضور در محیط های تاریخی و ماجراجویی در.. آن ها هستید، اتاق فرار مصر به منظور رزرو آنلاین اتاق فرار تهران برای شما. آماده شده است.. شما و گروه تان به عنوان صدمین گروه باستان شناسان وارد. هرم بزرگ جیزه مصر شده اید.. هیچ کدام از افراد ۹۹ گروه قبلی زنده از اهرام خارج. نشده اند و روح همگی توسط. خوفو فرعون بزرگ تسخیر شده است. شما و گروه. تان برای فرار از این مهلکه و نجات. جان خود تنها ۶۰ دقیقه فرصت دارید. وگرنه به سرنوشت دیگران گرفتار خواهید شد.

رزرو آنلاین اتاق فرار

برای آن دسته از افرادی که علاقه مند به رزرو در شهر کرج هستند نیز، این صفحه را.. آماده کرده ایم تا بتوانند از این طریق به رزرو آنلاین اتاق فرار مورد علاقه خود در استان البرز بپردازند.. مجموعه اکوکلاب کرج نیز آمادگی رزرو اتاق فرار و عقد قراردادهای سازمانی با مدارس و ارگان ها را. دارا می باشد. در این مجموعه نیز چهار سناریوی جذاب به نام های اسکیپ روم جک قاتل در. ژانر پلیسی، معمایی و جنایی، اسکیپ روم کد داوینچی در ژانر تاریخی و ماجراجویی،. اسکیپ روم ناشناخته در ژانر وحشت و ترسناک و اسکیپ روم جوکر در ژانر مهیج و ماجراجویی برای. شما عزیزان مهیا شده است. برای رزرو آنلاین اسکیپ روم در شهر کرج نیز می توانید. از لینک مجتمع اکوکلاب استفاده کنید.

اگر تجربه بازی اتاق فرار را در مجموعه ویرا پارک دارید، لطفاً نظر خود را با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

۵ ۵ رأی‌ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
۲۰ نظرات
بازخوردهای اینلاین
مشاهده همه دیدگاه‌ها
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
error: