اتاق فرار تهران

اتاق فرار تهران

آیا اتاق فرار های تهران را می شناسید؟

اگر عاشق حل معما هستید، اگر از بچگی عاشق ماجراجویی بوده اید، اگر حتی یک بار خودتان را به جای شخصیت ها و قهرمان های داستان های کودکی خود تصور کرده اید، اگر با دشمنان خیالی جنگیده اید، مبارزه کرده و پیروز شده اید، به شما پیشنهاد می کنیم که در دنیای واقعی هم این تجربه را عملی کنید و به یکی از اسکیپ روم های تهران بروید. ما در ویرا پارک چهار تا از بهترین اتاق فرارهای تهران را برای شما آماده کرده ایم که می توانید همه آن ها را از اینجا ببینید: اتاق فرار تهران کرج .

حالا کدام یکی از اینها؟

همراه ما باشید تا شما را راهنمایی کنیم:

اتاق فرار اسکیپ روم تهران کرج

البته قبل از خواندن ادامه این مقاله، اگر با بازی گروهی اتاق فرار یا همان اسکیپ روم (Escape Room ) آشنایی ندارید، پیشنهاد می کنیم که اول مقاله ما در مورد این که اتاق فرار چیست را مطالعه کنید زیرا آن جا به طور کامل به این که اصلاً اتاق فرار چیست، فلسفه طراحی اتاق فرار و تاریخچه پیدایش اتاق فرار ها اشاره کرده ایم.

در تهران چندین و چند اتاق فرار وجود دارد، با داستان هایی جذاب و البته در ژانرهای مختلف. از ژانر ترسناک گرفته تا ژانر معمایی و جنایی و تاریخی. هر کدام از آن ها هم تلاش می کنند که خود را بهترین اتاق فرار در ژانر خود معرفی کنند.

اتاق فرار اسکیپ روم تهران کرج .

اکنون وقت آن است که به یکی از بهترین ها و جذاب ترین های تهران اشاره کنیم که به عقیده ما، هر کسی در زندگی خود حتماً حداقل یک بار باید آن را امتحان کند و آن هم اتاق های فرار ویرا پارک است که بدون اغراق، توسط یک تیم حرفه ای طراحی شده و چند سناریوی فوق العاده هم دارد. سناریوهایی که برای ویرا پارک انتخاب شده اند، همگی از محبوب ترین و جالب ترین سناریوهای مشهور دنیا هستند:

اتاق فرار اسکیپ روم تهران کرج .

اتاق فرار کما: اتاق فرار ترسناک کما درباره پسری است به نام جیسون ورهیز. جیسون را به دلایل نامشخصی در دریاچه ای به نام کریستال انداختند تا غرق شود. داستان از این قرار است که روح جیسون همواره از کسانی که در اطراف دریاچه حضور دارند، انتقام می گیرد. اما بازی از این جایی شروع می شود که شما با دوستان خود در نزدیکی دریاچه کریستال اردو زده اید… اتاق فرار کما در ژانر ترسناک طراحی شده و درجه سختی این بازی هم متوسط است. تعداد افرادی که می توانند در این بازی شرکت کنند ۴ تا ۶ نفر است.اتاق فرار اسکیپ روم در تهران کرج

 

اتاق فرار اسکیپ روم تهران کرج .

اتاق فرار جوکر: همان طور که همه شما می دانید، جوکر از مشهورترین و محبوب ترین شخصیت های سینمایی دنیاست. اتاق فرار جوکر هم یکی از جذاب ترین و مدرن ترین بازی های اتاق فرار ویرا پارک است. این بازی در ژانر مهیج و اکشن طراحی و ساخته شده و سخت تر از قبلی است. در مورد آن زیاد توضیح نمی دهیم زیرا نمی خواهیم داستان بی نظیر و فوق العاده هیجان انگیز آن لو برود. فقط همین قدر بگوییم که شما باید قبل از انفجار بمب، یک عملیات پیچیده را حل کرده، خودتان را به همراه هم گروهی های خود از اتاق نجات بدهید.

تیتر

اتاق فرار مصر: اهرام ثلاثه مصر را که می شناسید. از عجیب ترین و مرموزترین مکان های تاریخی روی کره زمین هستند. اتاق فرار مصر هم یک سناریوی جذاب دارد که در ویرا پارک طراحی و اجرا شده است. ژانر این بازی ماجراجویی تاریخی است و نسبتاً هم سخت و دشوار است. داستان درباره دومین فرعون زمان مصر باستان است و شما به عنوان صدمین گروه، به هرم بزرگ جیزه قدم می گذارید. منتها باید یادتان باشد که هیچ کدام از ۹۹ گروه قبلی، از آن جا زنده بیرون نیامده اند. هیچ کدام نتوانستند خودشان را نجات بدهند و روح همگی توسط فرعون تسخیر شده است. حالا دیگر شما می مانید و اهرام ثلاثه مصر.

اتاق فرار اسکیپ روم در تهران کرجاتاق فرار اسکیپ روم تهران کرج .

اتاق فرار مرد هلندی: می رسیم به سخت ترین و جنایی ترین اتاق فرار ویرا پارک به نام اتاق فرار مرد هلندی . داستان درباره آدمی است به نام جاناتان میلد که یک طراح نابغه پروژه های سری ارتش هلند بوده است. آقای میلد در زندان به قتل می رسد اما اطلاعات بسیار مهم و با ارزشی را در اختیار داشته که آن ها را یک جایی در یک هارد دیسک مخفی کرده. شما و دوستانتان باید تلاش کنید در مدت زمان یک ساعت، محل آن هارد را پیدا کنید. ژانر این اتاق فرار جنایی و معمایی است و درجه سختی آن هم بسیار بالا است.

اتاق فرار اسکیپ روم در تهران کرج

اتاق فرار اسکیپ روم تهران کرج .

حالا باید چطوری بازی کنیم؟

بازی اتاق فرار به این شکل است که وقتی در اتاق بسته می شود، شما باید. یک راهی پیدا کنید تا از آن مهلکه بیرون بیاید و خودتان. را نجات بدهید. ظاهر قضیه ساده به نظر می رسد اما وقتی به خودتان می آیید، می بینید که در یک اتاق. گیر افتاده اید که حتی خود معماها را هم باید بگردید و پیدا کنید تا تازه بتوانید به سراغ حل کردن آن ها بروید.. به خودتان می آیید و می بینید که یک ساعت گذشته و با کلی سرنخ و قفل و کلید و نقشه و تابلو و. نقاشی و در و صندلی و گاو صندوق و هر جور معمایی که فکرش را بکنید، نتوانسته اید هیچ کاری را از پیش ببرید.

خب، شما در واقع باید با دوستان خود تلاش کنید که سرنخ‌ها را پیدا کنید،. آن ها را دنبال کنید و یک سری پازل‌ها و معماها را حل کنید.. وقتی پیچیدگی کار را می بینید، آن وقت با پیدا کردن هر سرنخ، هیجانی غیر قابل وصف پیدا می کنید.

اتاق فرار اسکیپ روم تهران کرج .

باز شدن هر قفل و راه پیدا کردن به مرحله بعدی و شروع چالش جدیدتر،. شبیه به باز شدن دریچه ای به دنیای ناشناخته هاست. برای پیدا کردن سرنخ‌ها باید مثل یک. کارآگاه حرفه‌ای، به دنبال چیز‌های غیر معمول بگردید. باید بتوانید مثل یک خلاف‌کار فکر کنید،. چون گاهی ممکن است که سرنخ، یک چیز کاملاً بدیهی باشد. گاهی باید اشیای مخفی داخل اتاق ها را بگردید.. به زیر قالیچه ها نگاه کنید، به تمام نقاشی های موجود در دیوارها دقت کنید، ممکنه به رشته. ای از اعداد برای باز کردن یک قفل یا یک کلید قدیمی نیاز داشته باشید؛ پس همه جا را. با دقت و موشکافانه ببینید و از هم گروهی های خود استفاده کنید. به هر حال شما. نیاز به کار تیمی دارید و باید از قوانین ریاضی، تیز بینی، منطق ربط دادن چیز‌های. مختلف به همدیگر و البته شجاعت استفاده کنید.

اتاق فرار اسکیپ روم تهران کرج .

اکنون با توجه به شناختی که نسبت به اتاق های فرار ویراپارک در تهران پیدا کرده اید، می توانید از بین این سناریوها،. داستانی را که از همه بیش تر دوست دارید انتخاب کنید و جذاب ترین. و هیجانی ترین و ترسناک ترین اتاق فرار عمر خود را به همراه دوستان تان تجربه کنید!

آخرین مطالب
مجتمع تجاری معین مال

معین مال

مجتمع تجاری معین مال مجتمع تجاری معین مال یکی از مجتمع های تجاری-اداری مجهز شهر تهران است که در نزدیکی

ادامه مطلب...
اتاق فرار اسکیپ روم تفریح در تهران لوکیشن خوب برای تفریح در کرج
تماس با ما
اطلاعات خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند:
[Form id=”6″]
تماس با ما
تماس با ما
اتاق فرار اسکیپ روم تفریح در تهران لوکیشن خوب برای تفریح در کرج
اتاق های فرار ویرا پارک
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
error: